Darbo pasiulymai vairuotojams

LT / ENLV 

Pagrindinis » Naujienos vairuotojams » Darbas tolimųjų reisų vairuotojams su šaldytuvine puspriekabe

Darbas tolimųjų reisų vairuotojams su “šaldytuvu”

Tolimųjų reisų vairuotojo ir vilkikų vairuotojo darbas gali būti įvairus. Nuo įvairių krovinių gabenimo iš vieno sandėlio į kitą, iš sandėlio į parduotuves ir pan., iki įvairių specifinių krovinių gabenimo, kur gali reikėtų tam tikrų žinių ir įgūdžių. Vienas iš tokių darbų, tai puspriekabės su šaldytuvu ar šaldikliu vežimas, kartais tiesiog įvardijamas kaip tolimųjų reisų vairuotojo darbas su šaldytuvais. Darbo pasiūlymai mūsų svetainėje yra įvairūs – tarp jų galite rasti ir pasiūlymų dirbti su puspriekabėmis-šaldytuvais.

                      Svarbus atsakingumas ir taisyklių laikymasis

                      Tolimųjų reisų vairuotojo darbas su šaldytuvais reikalauja atsakingumo ir griežto taisyklių laikymosi. Net jei tokiuose šaldytuvuose gabenami įprasti maisto produktai, nenutrūkstama šalčio grandinė yra būtina, norint užtikrint kokybišką produktą ir jo galiojimo laiką, kokį jį numatė gamintojas. Todėl labai svarbu, kad prekės būtų tinkamai pakraunamos, gabenamos ir iškraunamos. Įprastai tokiems produktams yra numatytas laiko kiekis per kurį reikia pasikrauti ir iškrauti prekes, kad šios per ilgai nebūtų šiltoje aplinkoje. Taip pat ir kelionės metu svarbu stebėti šaldytuvo ar šaldiklio parametrus, jog temperatūra nepakiltų aukščiau nei leidžiama.

                      Be maisto produktų, tokiuose šaldytuvuose ar šaldikliuose gali būti gabenami ir itin svarbūs kroviniai, kuriems net mažiausias temperatūros nuokrypis gali būti pavojingas. Temperatūrai jautrūs kroviniai gali būti vakcinos, medicininiai preparatai, laboratorijose naudojamos medžiagos ar mėginiai ir pan. Kiekvienu atveju gali reikėti skirtingos gabenimo temperatūros, dirbti tenka laikantis griežtai sudaryto grafiko, nes vėlavimas atvykti į numatytą vietą reiškia ne tik sugaištą papildomą laiką, bet ir gali atsiliepti viso krovinio kokybei.

                

 Darbo pasiūlymai ir alga priklausomai nuo patirties

                      Kaip ir kiti mūsų pasiūlymai darbui užsienyje, taip ir norint dirbti su šaldytuvine priekaba, gali skirtis darbo šalis, kadencijos bei mokama alga. Darbo skelbime įprastai nurodome, kokios darbo patirties reikalauja samdanti įmonė. Pavyzdžiui, dažnai reikalinga bent 1 metų patirtis. Vairavimo maršrutai gali būti tik Vokietijoje ar ir aplinkinėse ES šalyse. Priklausomai nuo maršruto ilgio, per dieną gali reikėti atlikti tik vieną pasikrovimą / iškrovimą ar daugiau. Nors daugiausia mūsų partnerių vairuotojų ieško Vokietijoje, tačiau įprastai vokiečių kalba, žinoma, būtų privalumas, bet nėra būtinybė. Dažnas reikalavimas darbinantis – mokėti arba vokiečių, arba anglų kalbą tokiu lygiu, kad galėtumėte susikalbėti su vadybininku ir įmonių, kurias aptarnausite, darbuotojais.

                      Maršrutai su šaldytuvais dažnai būna vykdomi ratu. Darbas ratais, kai krovinys yra nuvežamas į tikslą, o iš ten atgal grįžtama taip pat pasikrovus vieną pilną ar kelis dalinius krovinius. Ratai gali būti tarp dviejų miestų ar tarp valstybių. Atkreipkite dėmesį, kad skelbimai mūsų svetainėje visada nurodo ir algą, todėl jau prieš ateidami į darbo pokalbį žinosite, ko galite tikėtis. Alga susideda iš LR MMA, koeficiento (nustatyto vyriausybės) bei dienpinigių, kurie priklauso nuo šalies, kurioje dirbsite. Įprastai galite tikėtis algos nuo 2850 EUR į rankas.

 Susiraskite darbą jau šiandien

                      Sudomino ekspeditoriaus darbas? O gal jau seniai dirbate logistikos srityje ir šiuo metu ieškote naujo darbo? Susipažinkite su mūsų svetainėje patalpintais skelbimais ir kreipkitės dėl įdarbinimo. Darbo skelbimai yra reguliariai atnaujinami, nes mūsų partneriai Europoje nuolat ieško tolimųjų reisų darbuotojų. Turite klausimų? Norite atsiųsti savo CV? Susisiekite nurodytais kontaktais!

Susiję straipsniai

Darbo pasiūlymai vairuotojams