Darbo pasiulymai vairuotojams

LT / ENLV / DE 

Pagrindinis » Naujienos vairuotojams » Ieškote vairuotojo darbo?

Ieškote vairuotojo darbo?

Darbas užsienyje gali būti įvairus. Mes siūlome dirbti užsienyje, tačiau naudotis visais lietuviško sveikatos draudimo ir socialinių garantijų privalumais! Esame Lietuvoje registruota įmonė, kuri užsiima darbuotojų paieška Europos įmonėms. Įdarbiname Lietuvoje, su lietuviška darbo sutartimi, o dirbama vienoje ar keliose užsienio šalyse. Bendradarbiaujame su partneriais Vokietijoje ir kitose Europos šalyse. Darbo skelbimai ir pasiūlymai nuolat atnaujinami, todėl jei ieškote vairuotojo ekspeditoriaus darbo – užsukite į mūsų svetainę reguliariai ir raskite jums patinkantį darbo skelbimą!

Tolimųjų reisų vairuotojų darbo specifika

                      Vairuotojai ieško darbo įvairiai – nuo bendrų skelbimų portalų iki specifinių, tik logistikos srityje dirbančių įmonių darbo skelbimų. Mes priklausome būtent antrajai kategorijai – dirbame su tolimųjų reisų vairuotojais ir padedame jiems surasti norimą darbą Europoje. Jei pasidairysite po mūsų svetainę, darbo skelbimai yra įvairūs – dirbame įvairiose Europos vietose, skiriasi darbo sąlygos, vežamų krovinių tipai ir, žinoma, alga.

                      Daugelis mūsų partnerių – įmonės Vokietijoje, kurios ieško vairuotojo ekspeditoriaus. Mes veikiame kaip tarpininkas, kuris suranda įmonei reikalingą specialistą ir jį įdarbina. Tuo patenkinti ir mūsų partneriai, ir pas mus dirbantys darbuotojai. Ilgametė patirtis šioje srityje leido susikurti patikimo ir stabilaus partnerio reputaciją. Todėl įmonės užsienyje noriai įdarbina mūsų siūlomus darbuotojus. Įmonės pasitiki, kad mūsų darbuotojų paieška yra atliekama sklandžiai, visada tikriname, ar darbuotojas atitinka keliamus reikalavimus ir ar yra tinkamas konkrečiam darbui. Vairuotojai, kurie ieško darbo, taip pat džiaugiasi šiais darbo pasiūlymais, nes jie gali dirbti su patikima lietuviška darbo sutartimi.

  Darbas su C kategorija. Ką reikia žinoti?

                      Žinoma, vienas pagrindinių reikalavimų, tai C ir CE kategorijų teisių išlaikymas. Patirtis, dirbant vilkiko vairuotoju, taip pat labai rekomenduojama, nes vairavimas užsienyje turi savų subtilybių, todėl tik išsilaikius teises geriausia bent šiek tiek susipažinti su darbo specifika važinėjant maršrutais Lietuvoje.

                      Su C kategorija yra galima vairuoti vidutines ir dideles transporto priemones. Įprastai kartu išsilaikomos ir C, ir CE kategorijos teisės. C – tai teisė vairuoti sunkesnę nei 3500 kg transporto priemonę, kuri yra ne ilgesnė nei 7 m ir ne sunkesnė nei 10 t. CE – tai teisė vairuoti anksčiau apibūdintą transporto priemonę su priekaba, viršijančia 750 kg. Tolimųjų reisų vairuotojai taip pat turi turėti 95 kodo pažymėjimą ir vardinę tachografo kortelę. 95 kodas, tai kvalifikacinis pažymėjimas, kuris būtinas visoje ES, norint užsiimti komercine keleivių ar krovinių pervežimo veikla. Norint gauti šį pažymėjimą, reikia išklausyti specialų kursą ir išlaikyti egzaminą. Pažymėjimas galioja 5 metus, po to ir vėl reikia išklausyti kursą bei susipažinti su pasikeitimais, jei tokių atsiranda. Nesvarbu, ar jūsų darbo šalis bus Vokietija, Švedija ar kita Europos sąjungos valstybė – 95 kodo pažymėjimas, išlaikytas Lietuvoje, galios visoje ES. Taip pat visoje ES galioje ir jūsų, kaip vairuotojo, turima tachografo kortelė. Ji yra išduodama konkrečiam asmeniui (vardinė) ir yra naudojama darbo ir poilsio laiko apskaitai.

Darbas visoje Europoje – lietuviškos socialinės garantijos

                      Nors Europa dažnai dar lenkia mūsų šalį savo atlyginimais, tačiau ne paslaptis, kad mes turime tikrai puikias socialines garantijas. Ilgos tėvystės ir motinystės atostogos bei didelės išmokos, įvairūs būdai kaupti pensijai, sveikatos draudimas, kuris leidžia nemokamai naudotis įvairiomis paslaugomis ir procedūromis, už kurias europiečiai moka nemažas sumas.

                      Būtent lietuviškos socialinės garantijos galios jūsų darbo sutarčiai, jei įsidarbinsite per mūsų įmonę. Nors dirbsite su mūsų partnerių vilkikais Europoje, tačiau dirbsite pagal lietuvišką darbo sutartį. Tai reiškia, kad jums nereikės susipažinti su kitos šalies darbo teise, nereikės rūpintis kaip persikelti užsienyje sukauptą stažą ir pensiją, net ir keisdami darbo šalis, viską kaupsite čia, Lietuvoje. Be to, pasirašysite lietuvių kalba parašytą darbo sutartį, todėl nekils nesusipratimų dėl kalbos nemokėjimo ar terminų neišmanymo. Jei jau daug metų dirbate užsienyje, galbūt šios smulkmenos jums nekelia rūpesčių, tačiau ypač pradedantiesiems vairuotojams, aiški darbo sutartis ir pažįstamos socialinės garantijos gali būti didžiulis pliusas.

Susiję straipsniai

Darbo pasiūlymai vairuotojams