Darbo pasiulymai vairuotojams

LT / ENLV / DE 

Pagrindinis » Naujienos vairuotojams » Tolimųjų reisų vairuotojų darbas dviese

Tolimųjų reisų vairuotojų darbas dviese

Tolimųjų reisų vairuotojai gali dirbti įvairiai – po vieną ar dviese. Mūsų svetainėje esantys pasiūlymai nurodo, ar tai skelbimas dirbti vienam ar poroje su kitu vairuotoju. Kokie gali būti darbo dviese privalumai? Ar tai – geras pasirinkimas jums? Apie tai ir pasakojame šiame tekste.

Tolimųjų reisų vairuotojai. Darbas dviese ar po vieną?

                      Darbo skelbimai dirbti dviese, gabenant tą patį krovinį, turi įvairių pliusų. Iš samdančios įmonės pusės – tai būdas greičiau pervežti krovinį, nes kol vienas vairuotojas ilsisi tam įrengtoje kabinoje, kitas gali vairuoti, todėl krovinio gabenimas niekada nesustoja. Tai gali būti itin aktualu, kai kalbama apie temperatūros pokyčiams jautrių krovinių gabenimą ir darbą su šaldytuvinėmis puspriekabėmis.

Žinoma, tolimųjų reisų vairuotojų darbas dviese gali būti privalumas ir iš socialinės pusės – kelyje nebūsite vienas, visada šalia bus žmogus, su kuriuo galėsite pasikalbėti, spręsti problemas, jei tokių iškils. Porinis darbas populiarėja ir tarp šeimų, nes taip galima keliauti ir gyventi kartu su savo partneriu, nėra ilgų išsiskyrimo laikotarpių, laisvadieniais galima praleisti laiką kartu. Darbas dviese gali būti geras mažiau patirties turinčiam vairuotojui, nes važiuojant kartu su daugiau patirties turinčiu vairuotoju jausitės užtikrinčiau bei išmoksite įvairių dalykų. Patirtis gali būti ir apskritai vilkiko vairavimo ir tam tikros specifikos, pavyzdžiui, jei tai jūsų pirma kelionė krovinius gabenant ne Lietuvos teritorijoje ar pirmas kartas, kai vežate pavojingą krovinį, kuriam gabenti reikalingas ADR pažymėjimas.

Visa Europa – jūsų darbo aikštelė

                      Kaip ir renkantis kitus darbo skelbimus mūsų svetainėje, taip ir renkantis darbą dviese, rasite skelbimų ir darbui konkrečioje valstybėje, ir darbui visoje Europoje. Daugelis mūsų partnerių turi savo bazes Vokietijoje, todėl maršrutai yra jos teritorijoje ar kaimyninėse šalyse. Tačiau galimi įvairūs variantai, todėl jei jūsų tikslas yra įgyti krovinių gabenimo patirties Europoje – rinkitės iš mūsų siūlomų darbo skelbimų ir ne tik dirbkite, bet ir užsidirbkite. Vairuotojai, kurie dirba mūsų įmonėje, džiaugiasi lietuviškomis socialinėmis garantijomis ir europietiškomis algomis. Domina pasiūlymai? Norite kandidatuoti? Lauksime jūsų skambučio ar žinutės!

Susiję straipsniai

Darbo pasiūlymai vairuotojams