Darbo pasiulymai vairuotojams

LT / ENLV / DE 

Pagrindinis » Naujienos vairuotojams » Vairuotojų darbas vokietijoje

Vairuotojo darbas Vokietijoje

Ieškote darbo užsienyje? Nebeieškokite, nes rasite jį pas mus! Siūlome dirbti mūsų partnerių įmonėse Vokietijoje ir kitose Europos šalyse. Mūsų svetainėje skelbiami įvairūs darbo pasiūlymai vilkikų vairuotojams, važinėti skirtingo ilgio maršrutais, dirbti po vieną ar poromis, renkantis norimą kadenciją ir kitas sąlygas. Susipažinkite, koks gali būti vairuotojo darbas Vokietijoje ir ieškokite skelbimo, tinkančio būtent jums!

Patikimas ir stabilus vairuotojo darbas Vokietijoje

                      Vokietija, Švedija, Norvegija ar kitos šalys nuolat ieško patyrusių ir pradedančiųjų tolimųjų reisų vairuotojų. Šiuo metu daugiausia mūsų partnerių yra įsikūrę Vokietijoje, tačiau laikui bėgant keičiasi ir partneriai, su kuriais bendradarbiaujama. Todėl darbo skelbimai gali kviesti dirbti įvairiose Europos šalyse.

                      Vairuotojo darbas Vokietijoje ar kitose šalyse yra patikimas ir stabilus. Su daugeliu savo partnerių bendradarbiaujame jau ne vienerius metus, todėl nusistovėjo pasitikėjimu grįsti santykiai. Mes žinome, kad pasiūlyta darbo vieta atitiks aprašymą, bus suteikiamos visos darbui reikalingos priemonės ir t. t. O mainais įmonės tikisi, kad mes ir toliau atsakingai atrinksime ir darbui siūlysime patikimus, žalingų įpročių neturinčius vairuotojus, kurie nori dirbti ir užsidirbti. Vokietija – puiki šalis, norintiems užsidirbti!

Vairuotojo darbo specifika

                      Mūsų svetainėse skelbiamuose darbo pasiūlymuose yra nurodoma visa pagrindinė informacija, reikalinga apsispręsti, ar darbas tiks būtent jums. O jei turite papildomų klausimų – visada maloniai prašome kreiptis nurodytais kontaktais ir atsakysime į visus kylančius klausimus. Štai keli dalykai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis jums tinkantį darbo pasiūlymą:

  •     Darbo patirtis. Daugelis įmonių reikalauja bent 1 metų darbo patirties, dirbant su C ir CE kategorijų transporto priemonėmis. Šis reikalavimas gali būti ir kitoks, jei, pavyzdžiui, reikės gabenti pavojingus krovinius su ADR pažymėjimu ar pan. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad individualiai susitarus, galimi apmokymai.
  •     Kadencijos, darbo ir poilsio grafikas. Įprastai tolimųjų reisų vairuotojų darbas yra vykdomas kadencijomis. Tai reiškia, kad dirbama tam tikrą kiekį savaičių, o tada yra suteikiamas kelių savaičių poilsis, kai galima grįžti į Lietuvą arba keliauti po Europą. Įprastos kadencijos yra 6 savaitės darbe ir 3 namie, 8 savaitės darbe ir 4 namie, tačiau gali būti ir kitokių pasiūlymų. Dažniausiai galima pasirinkti norimą darbo ir poilsio grafiką.
  •     Įprastai darbdavys suteikia būstą, kur galima ilsėtis. Atkreipti dėmesį reikėtų į tikslias sąlygas – ar reikės už būstą papildomai mokėti, ar gyvensite su kitais, ar turėsite savo privatų kambarį, kokie privalumai įskaičiuoti į kainą (pvz., komunaliniai mokesčiai, internetas ir pan.). Kiekvienas darbdavys siūlo kiek kitokias sąlygas, todėl atidžiai skaitykite darbo skelbimą.
  •     Kalbų mokėjimas. Šis punktas priklauso nuo konkrečios vietovės, kur dirbama. Net ir dirbant Vokietijoje, vokiečių kalba nėra privaloma. Dažnai skelbimuose nurodoma, kad reikalinga rusų kalba arba anglų. Žinoma, vokiečių kalba taip pat būtų privalumas.

Ar Vokietija yra jūsų svajonių šalis? O gal tiesiog norite išbandyti savo jėgas, dirbdami užsienyje? Kreipkitės ir padėsime jums susirasti darbo vietą Vokietijoje. Įdarbinsime jus savo lietuviškoje įmonėje, taigi jūs gausite visas lietuviškas socialines garantijas, pasirašysite lietuvišką darbo sutartį, jums nereikės nerimauti, kad iki galo nesupratote visų darbo sutarties sąlygų. O dirbsite Europoje, su geros kokybės vilkikais bei galimybe rinktis norimą darbo ir poilsio grafiko. Tolimųjų reisų vairuotojų algos prasideda nuo 3000 EUR į rankas per mėnesį.