Darbo pasiulymai vairuotojams

LT / ENLV / DE 

Unsere Stellenangebote

Tarptautinių vairuotojų darbas

 Tolimųjų reisų vairuotojų darbas pasižymi stabilumu ir ilgamečio darbo garantija. Juk gabenti krovinius reikės visada. Todėl šios srities darbuotojai yra nuolat reikalingi, verslams plečiantis didėja ir darbuotojų poreikis, be to, vieniems darbuotojams išeinat į pensiją, natūraliai reikia ir daugiau naujų vairuotojų. Taigi darbas su vilkiku tai paklausus ir stabilus darbas.

                      Darbas užsienyje dažnai pasirenkamas dėl didesnės algos. Ne paslaptis, kad užsienio valstybėse, tokiose kaip Vokietija, Norvegija ar kitur Europoje, vilkikų vairuotojai taip pat uždirba kiek daugiau nei Lietuvoje. Nors per mūsų įmonę įdarbinami vairuotojai dirba su lietuviškomis darbo sutartim, natūralu, kad atsižvelgdami į šalį, kurioje dirbsite, turime pasiūlyti konkurencingą atlyginimą.

 Žinoma, be praktinių aspektų, tokių kaip gera alga, darbo stabilumas, galima paminėti ir specifinį darbo grafiką, kuris daugeliui tolimųjų reisų vairuotojų yra pliusas. Dažnai vilkikų vairuotojai dirba kadencijomis, pavyzdžiui, 6 savaitės darbe ir 3 savaitės laisvos arba 8 savaitės darbe ir 4 savaitės laisvos. Toks darbo grafikas, priklausomai nuo šeiminės padėties ir vairuotojo pageidavimų, leidžia geriau planuotis savo laiką ir, pavyzdžiui, daugiau kokybiško laiko praleisti namie su šeima, ilgesnį laisvo laiko periodą keliauti, užsiimt savo mėgstama veikla ar pan.

Darbas Europoje ir visos socialinės garantijos

Mūsų įmonės puslapyje rasite įvairių, skirtingų įmonių darbo skelbimų. Tai – mūsų partneriams reikalingi vairuotojai, tačiau visus vairuotojus darbiname mes, todėl kad ir kurioje Europos vietoje dirbsite, jūs būsite pasirašęs lietuvišką darbo sutartį ir iškilus bet kokiems klausimams turėsite tiesioginį kontaktą Lietuvoje.

                      Darbas su vilkiku yra atsakingas ir palyginti saugus, žinoma, kaip ir kiekvieno dalyvio eisme laukia galimos rizikos. Todėl mes darbuotojus darbiname Lietuvoje, kad grįžus namo laisvu laiku ar susirgus jūs turėtumėte visas socialines garantijas čia, kur gyvenate jūs ir jūsų šeima. Lietuviška darbo sutartis reiškia, kad būsite draustas privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) „Sodroje“, todėl lankantis pas gydytoją Lietuvoje galėsite nemokamai gauti visas PSD fondo lėšomis finansuojamas paslaugas.

Darbo sutartis atitinka visus LR įstatymus dėl darbo laiko, atostogų ir kitų aspektų. Taigi jūs visada žinosite, kokias teises ir pareigas turite, o keičiantis įstatymams Vokietijoje ar kitoje šalyje jums nereikės sekti užsienio šalies naujienų bei rūpintis kaip tai paveiks jūsų darbo kokybę, nes visi jums aktualūs su darbo teise priimami sprendimai yra priimami tik Lietuvoje. Kitaip nei jūsų kolegoms, dirbantiems su vokiška ar norvegiška darbo sutartimi, nusprendus keisti darbo šalį ar grįžti dirbti į Lietuvą, jums nereikės rūpintis, kad „Sodra“ matytų jūsų sukauptą darbo stažą, nereikės papildomų dokumentų ir pensijos persikėlimo iš Vokietijos, nes mokesčius (įskaitant kaupimą pensijai) visą darbo laiką mokėsite Lietuvoje.

Skelbimai, darbo pasiūlymai ir galimybė gauti didesnį atlyginimą

 Mūsų svetainėje skelbiamos naujienos apie vilkikų vairuotojų darbą Europoje bei įvairūs mūsų partnerių darbo pasiūlymai. Nuo vilkiko su puspriekabe-šaldytuvu vairavimo iki varianto, kai tą patį vilkiką vairuojama poromis. Darbas dviese – tai porinis darbas, kai yra važiuojama kartu su kitu žmogumi dėl funkcijų atlikimo (pavyzdžiui, sudėtingo pasikrovimo / iškrovimo) arba dėl didelių atstumų ir svarbos krovinį nuvežti kuo greičiau (pvz., vežant krovinius šaldiklyje). Darbas dviese gali būti geras pasirinkimas mažiau patirties užsienyje turinčiam vairuotojui, nes tokiu atveju važiuojama su daugiau patirties turinčiu kolega.

                      Jei šiuo metu ieškote darbo, kviečiame nuolat peržiūrėti mūsų siūlomus skelbimus, taip pat patikrinti, kokios naujienos yra skelbiamos. Informaciją atnaujiname nuolat, todėl radę jums patinkantį skelbimą – nedvejodami kreipkitės. Nesvarbu, ar domina individualus darbas, ar darbas dviese, jei šiuo metu nematote norimo skelbimo, tikėtina, kad artimiausiu metu turėsime ką pasiūlyti. Dirbame su daugiau nei 16 skirtingų įmonių visoje Europoje, kurios nuolat ieško skirtingos patirties turinčių vilkikų vairuotojų.