Darbo pasiulymai vairuotojams

LT / ENLV / DE 

VAIRUOTOJŲ PAIEŠKA

Kiekvieno verslo vystymas ir valdymas yra kruopštus ir daug dėmesio detalėms reikalaujantis darbas. Nuo idėjos ir jos plėtojimo iki žmonių samdymo, atrankos, darbų organizavimo ir kitų smulkmenų. Jei jūsų įmonei reikalingi patyrę, atsakingi vairuotojai, galintys gabenti jūsų prekes ar kitus gaminius, bet nenorite patys rūpintis personalo atranka – mes galime jums padėti!

              Vairuotojų paieška gali užimti nemažai laiko, tiek ir tada, jei esate naujas verslas ir tai darote pirmą kartą, tiek ir plečiant savo veiklą ar pasikeitus veiklos pobūdžiui ir prireikus didesnio vairuotojų kiekio nei jau turite. Žinome, kad ieškoti naujų darbuotojų, atrinkti patikimus – tai ilgas ir varginantis procesas. Paieška, darbo pokalbiai, kandidatų vertinimas – visa tai užima nemažai laiko, tuo metu jūsų darbuotojai yra atitraukiami nuo kitų darbų, o, galų gale, niekas negali garantuoti, kad norimą darbuotoją rasite taip greitai kaip norite.

              Būtent todėl siūlome kreiptis pagalbos į mus! Jei nenorite patys ieškoti vairuotojų, atrinkti tinkamą kandidatą yra sunku, pasirinkite mūsų paslaugas, ir jums nebereikės jaudintis dėl vairuotojų patirties, patikimumo ir rekomendacijų. Mes galime išspręsti jūsų personalo trūkumo problemą. Turime jau daugiau kaip 10 metų patirties logistikos srityje, per tą laiką dirbome su daug skirtingų įmonių bei darbuotojų. Esame gerai susipažinę su rinka ir išmanome šio darbo subtilybe. Dirbame su nuolatiniais klientais Vokietijoje, turime daug ilgamečių, patikimų darbuotojų. Mūsų specializacija – C, CE kategorijos vairuotojų įdarbinimas.

Galime pasiūlyti jūsų reikalavimus atitinkančius vairuotojus įvairaus tipo kroviniams gabenti. Mūsų kvalifikuoti vairuotojai turi patirties visoje Europoje, yra dirbę įvairiose šalyse bei gabenę įvairaus tipo krovinius, įskaitant tokius, kuriems reikalingos specialios gabenimo sąlygos ar leidimai. Pagal jūsų pageidavimus atrinksime būtent jums tinkamą darbuotoją ar darbuotojus. O keičiantis jūsų poreikiams – pasiūlysime naujus sprendimus!

Ieškote vairuotojų? Norite aptarti savo individualius pageidavimus? Kviečiame susisiekti ir atsakysime į visus jums kylančius klausimus bei papasakosime kaip vyksta vairuotojų paieška bei įdarbinimas. Jei darbuotojų atranka jums kelia stresą, patikėti šiuos rūpesčius mums ir darykite tai, ką mokate geriausiai – auginkite savo verslą nesukdami galvos dėl vairuotojų paieškų.

Angebote unserer Fahrer